'רפואה תְּמִימָה' נולדה מתוך מסע ארוך ומרתק ומטרתה להביא לרוח חדשה בעולם הרפואה. 

14 שנים עבדתי כמהנדס בהייטק, כשלאורך השנים סבלתי מסימפטומים ותופעות בריאותיות קשות של מגרנות, חולשות ואפיסת כוחות. בדיקות הדם תמיד הראו שהכל כביכול תקין, חיפשתי פתרונות אצל רופאים כאלו ואחרים, טיפולים שונים ומשונים, אך לשווא.

לבסוף הגיעה נקודת המפנה, מצאתי אדם שבאמת עזר לי, כל כך התרשמתי, שבנקודה הזו התחיל מסע של השתוקקות ללמוד את אותה השיטה  וליישמה על האנשים הקרובים לי.

התחלתי את לימודיי באופן פרטי אצל אותו אדם ומשם המשכתי ללימודי שיטת ה- IPEC ולימודי הסדנאות של ד"ר נאדר בוטו - שטיפה אנרגטית.

עם הזמן התחלתי לטפל במעגל האנשים הקרובים לי והרגשתי שמצאתי את הייעודי. 

שיטות הלימוד שהוזכרו לעיל, מתבססות בעיקר על קשירת הקשר שבין סוג המחלה והאיברים האורגנים שנפגעים לבין דפוסי התנהגות וטראומות בלתי פתורות מן העבר שמקרינות עליהם. הרפואה הזו למעשה מתבטאת באיזון תודעתי (שיחה) או אנרגטי/שטיפה אנרגטית ומתעסקת בשינוי התודעה וניקוי טראומות ורגשות ששקועים בתת מודע (פסיכו-נוירוסומטיקה).

כיום עברתי התמקצעות ארוכה בתחום חשוב ומעניין ביותר שהוא הרפואה הטבעית,

במכללת אֵילִמָה שייסד הרב יובל הכהן אשרוב. שם מצאתי תשובות לשאלות רבות שקיננו בי ושבירת מיתוסים רבים. אחד הדברים המופלאים בעיניי, הוא ההבנה כמה סכנות יש לנו-הציבור, שמטופל ע"י הרפואה הקונבנציונלית, שכן, כמות האנשים הנשאבים לצריכת תרופות ותלות בהן לכל חייהם - היא עצומה, הטיפול התרופתי אכן מסוגל לשכך כאבים, אך לעולם אינו מסוגל להביא לידי ריפוי.

יוצא מכאן, שהידע והניסיון שברפואה הטבעית חייבים לעבור לתודעת הציבור.

בנוסף להתעסקותי ברפואה הטבעית שהיא מדעית ומתבססת על ביולוגיה ועל חוקי החיים, שנים רבות למדתי וחקרתי את נושא הרפואה התודעתית שהיא חזקה הרבה יותר ולמעשה שם מסתתרות הסיבות למחלות.

'רפואה תְּמִימָה' באה לחבר את כל קומות הרפואה ולבוא לידי קומה שלימה של בריאות הגוף והנפש, ל'רפואה תְּמִימָהדרך מיוחדת להסתכל על מחלות, על שורשן והקניית הכלים והשיטות לבניית תהליך הריפוי.

הריפוי הוא תהליך טבעי וכח פנימי שפועל מתוך הגוף ומכלוליו וזה נעשה בצורה מושלמת ומדוייקת אם רק האדם ידע לא להפריע לזה לקרות.

בימים אלו, החלטתי ליישם את מכלול הידע שרכשתי ולממש את הרצון הפנימי,

אני רואה בדרך המובנית של הרפואה התודעתית, הטבעית, הרגשית, האוזן הקשבת והליווי האישי - כשליחות. השאיפה היא להעלות לתודעת הציבור את השיטות, הכלים והידע, לחינוך נכון ולרפואה מונעת עבור בניית דרך לחיים טובים ובריאים.

שלכם, יניב קטן 

  • Facebook Social Icon